Gündem

Türkiye son bir haftadır muazzam bir gündemin içerisinde. Ülkedeki her uyarılı vatandaş olan bitenleri dikkatlice takip etti. 90’larda çocukluk geçirmiş birisi olarak darbe kelimesi bile çok uzak bir ifade iken hayatımızın tam ortasına oturdu. İçinde bulunduğum gerçeklik ve almış olduğum eğitim darbenin asla iyi bir şey olmayacağını öğretmişti ve toplumun aynı paydada buluştuğunu gördük.

Günden bu kadar karışıkken minimal yaşam tarzından bahsetmek doğru olmazdı. Aslında ufak bir itirafta bulunacak olursam kend hayatımda da bazı meseleleri çözmeye çalışıyorum. Kişisel darbe diye nitelendireceğim ve sizlere daha sonra anlatacağım mevzular, o nedenle blog bu aralar biraz boş kaldı ancak yaşamış olduğum bu gelişmelerle kişisel hayatımda minimal yaşama daha önem verip hayatımda anlamlı şeylere daha fazla yer vereceğim. Kısacası hem hayatımda hem de bloğumda ihmal ettiğim minimallizme daha çok odaklanacağım. Zaten bu alanda başarının sırrı odaklanmak.

Umarım ki hem kişisel yaşamlarımız hem de herkesin günlük yaşamı rahatlar ve kişisel gelişimimize odaklanacak rahat bir ortamımız olur. Tüm bu gündelik kargaşaya rağmen özgürce bir şeyler yazabilmek harika.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s